WSPÓŁPRACA

Poszukujemy partnerów biznesowych.

Poszukujemy partnerów biznesowych.

Zajmujemy się realizacją stolarki budowlanej a naszą domeną są drzwi z montażem. Naszymi głównymi atutami są: rozpoznawalna marka, możliwość wykonania niestandardowych wymiarów drzwi oraz wysoka elastyczność w zakresie produkcji i montażu. Posiadamy w ofercie również produkty, które nie są łatwo dostępne na rynku oraz posiadają one wysoką możliwość modyfikacji i personalizacji. Dodatkowo współpracujemy z wieloma producentami drzwi i dzięki temu mamy warunki aby pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

KOGO POSZUKUJEMY?

Jeżeli prowadzisz punkt który oferuje m.in. sprzedaż drzwi to z nami wejdziesz na wyższy poziom. Zyskujesz dostęp do wcześniej nieosiągalnych produktów oraz usług naszych przedstawicieli handlowych oraz ekip montażowych. 
 

KTO Z NAMI ZYSKUJE?

 1. Punkt dorabiania kluczy - Więcej zleceń, jeżeli świadczysz usługi ślusarskie z dojazdem do klienta oraz możliwość zysku na sprzedaży produktów.

 2. Punkt sprzedaży m.in. drzwi - Usługi naszych przedstawicieli m.in. pomiar z dojazdem do klienta, dostęp do naszych produktów, możliwość realizacji zleceń za pośrednictwem naszych montażystów,

 3. Firma remontowa - Możliwość zamówienia produktu dla swojego klienta pod konkretne wymiary z dostawą pod wskazany adres lub całkowitą realizacje montażową. Nasze doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem.

 4. Deweloper - Przy dużych inwestycjach możemy zaoferować bardzo krótkie terminy produkcyjne oraz montażowe. Zyskujesz dobrego partnera w biznesie na długie lata.

 5. Firma oferująca drzwi z montażem - Świadczysz usługi podobne do naszych? Razem możemy stworzyć większą bazę montażową i sprawniej realizować zlecenia. Poza tym zyskujesz dostęp do produktów które są bardzo niestandardowe i dają możliwość docierania do większej liczby klientów.

 6. Salon drzwiowy - Realizacje zleceń na montaże co zwiększa atrakcyjność oferty w firmie oraz wsparcie produktowe.

 7. Firma montażowa - Dostęp do stałych zleceń, brak konieczności wydatku na marketing. Zyskujesz stabilność oraz jednorodność wykonywanych usług, co prowadzi do zwiększenia jakości ich wykonywania.

 8. Market budowlany - Realizacje zleceń montażowych, zwiększenie sprzedaży poprzez oferowanie produktu wraz z usługą

 9. Architekt - Dostęp do dużej bazy produktowej wielu marek oraz realizacje według konkretnej wizji

 10. Hurtownia drzwi - Zwiększenie sprzedaży oraz transport za naszym pośrednictwem pod adres klienta

 11. Jednoosobowa firma handlowa - Możesz oferować nasze produkty zarabiając określone prowizje od sprzedaży

 12. Producent drzwi - Promowanie twojego produktu na rynku oraz wzrost liczby zamówień.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą z nami wypełnij poniższy formularz. Nasz przedstawiciel umówi się z Tobą na spotkanie aby ustalić szczegóły i dobrać korzystne warunki współpracy.

Jaka działalność prowadzisz?

Dziękujemy za przesłanie!