top of page
_COPY__Niestandardowe_wymiary_1060x450_px.jpeg

Wiemy, że ogrom wyboru modeli drzwi może zrodzić wiele pytań. Dlatego proponujemy bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela, który pomoże w wybraniu idealnego modelu. Nasz konsultant może przyjechać do Twojego mieszkania lub domu. Drzwi powinny być dobrze przemyślanym zakupem, dlatego warto skorzystać z tej opcji. Doradca wykona niezbędne pomiary a także pomoże wybrać model pasujący do wystroju wnętrza.

Naszą misją jest ułatwić Ci życie. Po co samemu szukać drzwi w sklepach? Następnie trzeba przywieść je do domu, wiadomo że wcześniej było trzeba je załadować, a jak brakuje auta to zapłacić za dostawę. Następny krok, to fachowiec który znajdzie termin i nam zamontuje te drzwi. Jest jeszcze jeden problem, skrzydła mierzyliśmy sami więc może się zdarzyć że będzie błędnie, przecież brak nam doświadczenia. (Wiadomo nie u wszystkich;) Ale pamiętajmy, że co fachowiec to fachowiec.

home-s2.png

Nasi monterzy to najlepsi fachowcy na rynku, zdobywali doświadczenie latami. Decydując się na współprace z nami zyskujesz fachowe podejście do montażu oraz gwarancję jakości. Wykonujemy kucie w żelbetonie techniką (nawiercania). Montujemy drzwi na Twoich ościeżnicach, jeżeli chcesz uniknąć bałaganu poprzez demontaż. Podczas prac w domach jednorodzinnych stosujemy technikę ciepłego montażu. Posiadamy w ofercie usługę wywozu starych drzwi, ościeżnic oraz gruzu. 

W usłudze MAJSTERDOOR, zajmujemy się naprawa Twoich drzwi. Przykładowo gdy urwie Ci się zawias lub jest potrzeba wymiany zamków, wkładek na nowe. Montaż nowego progu który możesz również u nas zakupić. Zamontujemy drzwi zakupione u innego producenta. Specjalizujemy się w montażu tzw. zabudowy starej ościeżnicy. Transportujemy drzwi zakupione przez klienta z sklepu pod adres montażu.

bottom of page