MONTAŻ DRZWI NA STARE FUTRYNY - CZY TO MOŻLIWE?

Zaktualizowano: 17 wrz 2021

Bardzo często podczas spotkań z naszymi Przedstawicielami, pytacie Państwo czy będzie możliwy montaż drzwi na stare futryny. Nasza firma wychodzi na przeciw Klientom i wykonuje montaż nowych drzwi na stare ościeżnice.

Jest to zarówno oszczędność czasu jak i pieniędzy.

Na co należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim, jeżeli montaż nowych drzwi odbywa się na starej futrynie, nie zbędę są działania mające na celu przystosowanie nowego skrzydła do ościeżnicy, między innymi modyfikacje które pozwolą idealnie dopasować oba elementy. W dużej mierze są to drobne korekty, które tak specjalistyczna firma, jak nasza, wykona bez większego problemu.

Zanim nowe drzwi zostaną zamontowane na starej ościeżnicy, niezbędne jest wykonanie kilku niezbędnych czynności przygotowawczych ułatwiających montaż. W pierwszej kolejności należy ocenić czy stara futryna nie posiada znaczących zniszczeń, które uniemożliwią instalacje nowych drzwi. Następnie należy zweryfikować wszelkie wymiary, będące podstawą wykonania montażu nowych drzwi - takich jak: - wysokość oraz szerokość ościeżnicy - odległość między drzwiami a podłogą.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu


191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie